Novinky

B2B řešení kovového nábytku od PlechoveSkrine.cz

Inovujete své výrobní prostory, dílenské vybavení nebo rovnou celé firemní zázemí? Chcete více úložného prostoru v prostředí dílny nebo plechové šatní skříně pro své zaměstnance? PlechoveSkrine.cz mají za sebou již mnoho návrhů a velkoobjemových dodávek kovového nábytku. Podívejte se na naše reference a neváhejte nás kontaktovat, pokud sháníte komplexní řešení plechových skříní nebo kovového nábytku do výroby.

Naše B2B reference:

Slévárna Chvaletice

Pro moderní slévačské závody ve Chvaleticích jsme dodali celkem 400 šatních plechových skříní, které zajišťují nové a udržitelné zázemí pro všechny zaměstnance při příchodu a odchodu do práce. Kromě uzamykatelnosti hlavní části nabízí plechová šatní skříň také oddělený prostor pro obuv, který je díky svému předsutí doplněn o možnost sezení, což zvyšuje komfort každého uživatele.

plechove-satni-skrine-reference

ARV servis Pohořelice 

Několik kusů kombinovaných plechových skříní jsme dodali do společnosti ARV servis, kde v současnosti slouží pro potřeby zaměstnanců jako praktický pomocník. Do útrob této plechové skříně totiž vměstnáte skutečně vše a díky kombinaci systému polic i zásuvek se jedná skutečně o univerzální kus, který se hodí do každé dílny či provozu.

Trevos Košťálov s.r.o

Pro podnik zabývající se výrobou polypropylenové střiže a dalších textilních produktů jsme dodali celkem 60 kusů uzamykatelných plechových šatních skříní v různých barevných provedeních, aby zaměstnanci měli pro své textilní svršky dostatečný prostor na uložení po dobu, kterou stráví ve výrobě. 

KASI Foundry, a.s.

Pro zakázkovou slévárnu s moderním provozem jsme připravili komplexní řešení v podobě 230 plechových šatních skříní, které na sebe navzájem navazují a tvoří tak ucelený šatní systém ideální do výrobních firem. Zároveň jsme pro lepší organizaci práce a navýšení úložných prostor dodali 20 kusů policových plechových skříní, které mají vysokou nosnost a díky tomu široké spektrum využití ve všech částech závodů.

Naskladnění vyprodaných skříní v únoru 2021

naskladneni-skrini-9-3-2021

Vzhledem k obrovskému zájmu o plechové skříně jsou nejoblíbenější modely beznadějně vyprodané.

Termín naskladnění je 9. 3. 2021. Pokud vám dodací lhůta nevadí, můžete si skříně objednat již nyní a objednávku vám odešleme ihned po naskladnění.

Děkujeme za pochopení.

Daniel Filip